Punkty konsultacyjne we Wrocławiu – komunikat

Za nami kolejny etap działania naszych bezpłatnych punktów konsultacyjnych w aglomeracji wrocławskiej. Przez ostatni miesiąc nasi eksperci doradzali mieszkańcom wrocławskich Maślic, Leśnicy oraz okolicznych osiedli w sprawach związanych z wdrażaniem uchwały antysmogowej, wymiany pieców, czy możliwych dofinansowań na taką inwestycję.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze punkty i skorzystali z porad bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że prowadzone rozmowy pomogły Państwu podjąć dalsze kroki w kierunku wymiany przestarzałego ogrzewania węglowego na bardziej ekologiczne.

W tym tygodniu planujemy krótką przerwę, ale już od poniedziałku 5 września będziemy czekali na mieszkańców Wrocławia i okolic w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA na Psim Polu, przy ul. Bolesława Krzywoustego 286. Nasz punkt będzie się mieścił na parterze, w głównym holu budynku.

Szczegółowy plan pracy naszych punktów w CBK Fama tutaj.

Jeżeli komuś nie udało się jeszcze skorzystać z porady eksperta, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 71 750 61 12 lub mailowego mappingair@oczp.pl. Można się z nami skontaktować również poprzez formularz: https://mappingair.meteo.uni.wroc.pl/zadaj-pytanie/