Wystawa plenerowa w Bydgoszczy już otwarta!

Od 12 października 2022 do 4 listopada 2022 r. na Placu Wolności w Bydgoszczy możecie obejrzeć wystawę pt. „Młodzi reporterzy na rzecz poprawy jakości powietrza”. Prace dzieci i młodzieży z bydgoskich szkół i przedszkoli są efektem konkursu realizowanego w ramach projektu pt. „Czy wiesz czym oddychasz?” – kampania edukacyjno – informacyjna na rzecz czystszego powietrza LIFE-MAPPINGAIR/PL, który był organizowany w latach 2020 – 2022:

W bydgoskiej edycji konkursów w sumie wzięło udział 319 osób z czego 90 osób zostało nagrodzonych i wyróżnionych! Wystawa pokazuje tylko część tych prac.

W otwarciu wystawy towarzyszyli nam uczniowie 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 58 w Bydgoszczy, którzy uczestniczyli również w krótkich warsztatach organizowanych przez Miasto Bydgoszcz i Zespół projektu LIFE-MAPPINGAIR/PL.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z otwarcia wystawy.